Amazon розробляє «розумні окуляри» з підтримкою Alexa

Google Glass Enterprise Edition

Стало відомо, що Amazon працює над власними «розумними окулярами», які будуть оснащені Alexa - голосовим асистентом, відомим по пристроях Amazon Echo.

Amazon готова довести, що розумні окуляри можуть бути успішні?

При цьому головною особливістю окулярів стане те, що чути Alexa можна буде без навушників.

Пристрій багатьом нагадує провалений проект Google Glass, який виявився занадто дорогим і безглуздим для масового споживача.

Amazon запатентувала ідею розумних окулярів ще в 2015 році. Подвійне скло окулярів виконувало роль дисплея і показувало відео або інформацію про навколишній світ.

Інтерес до доповненої реальності стабільно росте, але розумні окуляри від Amazon будуть загострювати увагу на звуці, а не на відео. Якщо вірити джерелам, то проект вперше покажуть під час оновлення лінійки Alexa.

Пристрої з підтримкою Alexa в США вкрай популярні, і найвідомішим є Echo - розумна колонка, яка завжди «слухає» і готова відповісти на десятки запитань.

Повідомляється, що багато компаній зацікавлені в розробці розумних окулярів. Крім Google це і Facebook, і Microsoft. Поки лише Snapchat випустила щось в світ, але її Spectacles є значно менш амбітними, ніж те, що планують гіганти «Кремнієвої долини».

Нагадаємо, що незважаючи на популярну думку про те, що амбітний Google Glass провалився, компанія і не думає його згортати. Більш того: проект продовжать розвиватися, і недавно з'явилася друга версія окулярів під назвою Google Glass Enterprise Edition, або просто EE. Google Glass EE вже користуються багато американських компаній, серед яких такі гіганти, як Boeing, GE і DHL. Прототип саме цього оновленого пристрою з'явився в мережі в 2015 році. Минулого літа він сплив на eBay.

Джерело: Telegraph

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя