Root Nation Новини Новини IT AMD готується до виробництва 7-нанометрових процесорів

AMD готується до виробництва 7-нанометрових процесорів

AMD-title

Нещодавно Intel заявила інвесторам, що 10-нанометрові чіпи «Cannon Lake» не будуть готові до 2019 року, але до цього часу вони вже можуть втратити свою актуальність. AMD готується до виробництва процесорів покоління Zen 2 з технологією 7 нанометрів, які планують до запуску саме у 2019 році.

Компанія також тестує комп'ютерні відеокарти Radeon Instinct, що використовують 7-нанометрові технології на основі Vega. За заявою генерального директора AMD Лізи Су, графічні процесори буде виробляти TSMC. Але крім них будуть використовуватися Global Foundries.

Читайте також: Процесори Intel покоління Cannon Lake не варто очікувати цього року

Нещодавно AMD випустила чіпи Zen другого покоління, які використовують сучасні 14-нанометрові технології. Zen 2, тим часом, перейде на 7-нанометровий виробничий процес. Повідомляється, що TSMC очолює гонку з розробки технології, яка використовує ультрафіолетову літографію, а не звичайне видиме світло довжини хвилі. Трохи несподівано, що для своїх графічних технологій AMD буде використовувати TSMC, а не Global Foundries, які використовує з 2009 році.

Якщо AMD зможе досягти поставлених цілей - це сильно похитне позиції Intel. Intel заявила, що її технологія є «новим поколінням» 10-нанометрового техпроцесу. Але навіть якщо це так, 7-нанометрові чіпи від AMD зводять нанівець всі старання Intel. Згідно інсайда, технологія AMD наступного покоління Vega Graphics подвоює ширину інтерфейсу пам'яті і пропускну здатність його поточних графічних процесорів.

Читайте також: Нові подробиці про Nokia X / X6

AMD не повідомила, чи буде технологія 7-нанометрової графіки, яку вона використовує для машинного навчання, використовуватися на ігрових картах, але це здається логічним рішенням. У будь-якому випадку, у компанії нарешті все йде за планом. У цьому кварталі прибуток склав 81 млн доларів США, у порівнянні зі збитками в 33 мільйони доларів в тому ж кварталі минулого року.

Джерело: Еngadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя