AMD може випустити в наступному місяці відеокарту Radeon Polaris 30, засновану на 12-нм техпроцесі

AMD Polaris 30

Відповідно до джерела, компанія запускає у виробництво 12-нм версію GPU Radeon Polaris. Вона повинна стати більш ефективним рішенням для чіпа Polaris. Запуск нових відеокарт запланований на наступний тиждень.

AMD натякнула, що буде випускати новий продукт кожен квартал. Оскільки відеокарти Navi не з'являться в цьому кварталі, це, мабуть, ідеальний час для AMD, щоб перепочити. Графічний процесор Polaris 30 стане оновленням серії Polaris 20, яка була запущена в 2017 році.

AMD Polaris 30 буде заснована на 12-нм FinFET-процесі. Очікується збільшення продуктивності на 10-15% у порівнянні з попередником і трохи більш висока тактова частота. Варто мати на увазі, що 12-нм FinFET це просто розширена версія 16-нм FinFET. AMD не буде випускати 7-нм Vega 20, поки не буде запущена лінійка, заснована на 12-нм техпроцесі.

AMD Polaris

За словами джерела, AMD може випустити нову лінійку GPU вже в наступному місяці. Неясно, яку назву отримає серія відеокарт на базі нових чіпів. Анонс в рамках серії RX 600, ймовірно, буде наступним логічним кроком компанії.

На дорожній карті AMD немає інформації щодо нової серії відеокарт. Цьому є дуже просте пояснення. Лінійки Polaris 20 також не було на дорожній карті. Її раптово анонсували у 2017 році. Таким чином, той факт, що сімейство графічних процесорів Polaris 30 не присутній на дорожній карті AMD, насправді не спростовує цей слух, враховуючи минулі дії компанії. Polaris 30 дозволить компанії зміцнити позиції в бюджетному сегменті за рахунок енергоефективних та дешевих графічних процесорів.

Джерело: wccftech.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя