Компанія AMD анонсувала процесори Ryzen 2-го покоління

AMD Ryzen 2nd Generation

Минулого року AMD анонсувала вихід процесорів нового покоління - AMD Ryzen, які стали першими багатопотоковими пристроями компанії. Процесори склали гідну конкуренцію рішенням від Intel. Натхненна своїм успіхом компанія AMD не стала зупинятися на досягнутому і анонсувала процесори AMD Ryzen 2-го покоління.

Поки виробник не розкриває повні технічні характеристики своїх новинок. Відомо, що їх анонс повинен відбутися 19 квітня, а завдяки можливості оформити попереднє замовлення, стали відомі деякі ключові особливості.

AMD Ryzen 2nd Generation

Поки лінійка включатиме в себе 4 процесора AMD Ryzen другого покоління. Дві моделі Ryzen 7 з 8 ядрами і 16 потоками, і дві моделі Ryzen 5 з 6 ядрами і 12 потоками. Ryzen 7 2700X має тактову частоту 3,7/4,3 ГГц і вартість $329. Дешевша модель лінійки Ryzen 7 2700 матиме частоту 3,2/4,1 ГГц і вартість $299.

AMD Ryzen 2nd Generation

Лінійка Ryzen 5 другого покоління включає в себе процесори Ryzen 5 2600X з тактовою частотою 3,6/4,2 ГГц, вартість якого $229, а також Ryzen 5 2600 з частотою 3,4/3,9 ГГц і вартістю $199. Процесори будуть поставлятися з "боксовими" кулерами AMD Wraith. Це одна з особливостей процесорів нового покоління.

AMD Ryzen 2nd Generation

Нові AMD Ryzen другого покоління мають підтримку Socket AM4 та зберігають сумісність з вже пропонованими на ринку материнськими платами. Хоча для підтримки очікуваних чіпів знадобиться оновити BIOS. Крім того, AMD пропонує новий топовий чіпсет AMD X470, який надає розширені функції для розкриття потенціалу процесорів Pinnacle Ridge. Також була анонсована технологія AMD StoreMI, яка дозволяє кешувати дані на SSD для прискорення завантаження з жорстких дисків.

Джерело: theverge.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name