У Мережу потрапила попередня збірка Android 10.0 Q

Android 10.0 Q

Ще Google до пуття не встигла оновити всі пристрої до актуальної Android 9.0 Pie, як в Мережу потрапила попередня збірка нової Android 10.0 Q. Випробувати її можливості надалось виданню XDA Developers на смартфоні Pixel 3 XL і тут є про що розповісти.

Android 10.0 Q

Android 10.0 Q - безліч цікавих нововведень

Першим масштабним нововведенням стане "Темний режим" для всієї ОС. Як повідомляє видання XDA Developers: "Щоб включити "Темний режим" для всієї ОС, досить перейти в настройки дисплея і натиснути "Встановити Темний режим." Крім того, є можливість автоматичного включення режиму в залежності від часу доби. В розділі для розробників також був знайдений пункт налаштувань, який дозволяє включати "Темний режим" в додатках які не підтримують його початково.

Android 10.0 Q

Читайте також: Google закриває функцію “Моє оточення” (Nearby) на Android

Наступною особливістю Android 10.0 Q стане покращений контроль над конфіденційністю даних. Тепер можна переглядати всі дозволи надані додаткам і вручну давати доступ до певної інформації користувача. Наприклад, надати доступ додатку виключно до даних розташування і так далі.

Читайте також: Android-додатки передають користувацькі дані стороннім компаніям

Останнім нововведенням став "режим примусового робочого столу". На жаль, в попередній версії Android він не працює. За припущеннями, дана функція пов'язана з док-станцією Samsung DeX або іншим аналогічним рішенням і дозволить перетворити смартфон в повноцінний комп'ютер. Решта нововведень стосуються розробників програмного забезпечення.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name