ОС Android Wear 2.0 буде представлена за декілька тижнів

Про оновлення операційної системи для «розумних» годинників йдеться вже давно, та й Google давали терміни, пов'язані з осінню минулого року. Але надана для тестування версія отримала негативні оцінки з боку розробників, які дорікали на відсутність належної оптимізації для додатків. Минув деякий час, і ось Google робить черговий анонс: Android Wear 2.0 буде представлена вже за кілька тижнів (точна дата не вказується).

В першу чергу через електронні листи Google звертається до розробників, які все ще використовують застаріли механізми установки APK (формат архівних файлів для додатків Android). Google прямо заявляє, що продукт таких розробників не з'явиться в годинниках після оновлення. Але не думайте, що хлопці з пошукової компанії такі злі, як раз навпаки, вони зацікавлені у великій кількості додатків на Android Wear 2.0. Тим більше до кожного електронного листа додаються документи з докладною інструкцією по оптимізації програм для нової версії ОС.

Також, як стало відомо, Google планує презентувати свою лінійку смарт-годинників. Можливо, затримка з виходом операційної системи була пов'язана з доопрацюванням саме цього продукту. Решта ж годинників на Android Wear повинні автоматично оновиться до наступної версії.

Джерело: androidpolice

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name