У мережі з'явилися тести AnTuTu нового флагманського смартфона ASUS

ASUS Z01RD

Днями в синтетичному тесті AnTuTu "засвітився" новий флагман компанії ASUS, який має кодову назву Z01RD. Згідно специфікаціям, які були зафіксовані програмою при проведенні тестів, новинка буде працювати на ОС Android 8.0 Oreo.

Смартфон буде оснащений процесором останнього покоління Qualcomm Snapdragon 845 і GPU Adreno 630. У протестованому пристрої також зафіксовано 6 ГБ оперативної пам'яті і 32 ГБ постійної пам'яті. Який саме дисплей буде використовуватися в ASUS Z01RD залишається незрозумілим, відомо тільки його роздільна здатність, яка становить 2246 × 1080 пікселів (співвідношення сторін 18: 9).

Читайте також: Огляд ASUS ZenFone 4 Max – подвійна камера і 5000 мАг недорого

Що стосується синтетичного тесту AnTuTu, то пристрій набрав у ньому 238129 балів. Такий результат, до слова, не особливо видатний порівняно з іншими смартфонами, які використовують процесор Snapdragon 845. Проте, за рейтингами AnTuTu, набраний результат перевершує результати iPhone X і навіть iPad Pro 12,9.

ASUS Z01RD

Читайте також: Огляд ноутбука ASUS VivoBook 14 – компактний, легкий, потужний

Хоча багато користувачів і розглядають Z01RD як нову лінійку смартфонів від компанії ASUS, може трапитися так, що Z01RD - кодове ім'я, яким назвали один з існуючих смартфонів компанії. На жаль, повністю довіритися інформації, отриманої з результатів синтетичного тесту не можна. Серед розробників вже давно практикується "підкрутка" результатів тестів, щоб пристрій набирав більше очок ніж може видати. З чуток, очікувати офіційний анонс пристрою варто у найближчі місяці.

Джерело: beebom.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name