Передбачувані Apple AirPods 2 пройшли сертифікацію Bluetooth SIG

Apple AirPods 2

Остання презентація Apple була присвячена ряду нових пристроїв. Однак найбільш очікуване оновлення фанати так і не побачили. Як більшість вже здогадалася, йдеться про друге покоління бездротових навушників - Apple AirPods 2. Але не варто впадати у відчай, днями сертифікацію Bluetooth SIG пройшов пристрій від "яблучної" компанії, який називається "Apple AirPods". Передбачається, що це і є друге покоління навушників.

Apple AirPods 2

Apple AirPods 2 - такого оновлення фанати явно не очікували

Перше згадування про новинку датоване 1 листопада. Згідно з інформацією наданою виданням MySmartPrice, навушники мають два модельних номера A2031 і A2032. Імовірно, ці номери належать або до двох різних моделей, або є нумерацією кожного навушника окремо.

Apple AirPods 2

Читайте також: Apple iPhone 2019 року отримає камеру з оновленим Face ID

Що стосується бездротового інтерфейсу, то новинка отримала актуальний Bluetooth 5.0. До слова, звучання навушників він не поліпшить, однак на збільшення часу автономної роботи вплине істотно.

А ось інші чутки дійсно дивують. Так, новинка обзаведеться пульсоміром. Як це буде реалізовано сказати важко, але можливість вимірювати пульс з навушників кардинально змінить їх звичне розуміння.

Читайте також: Чутки: Apple випустить 5G iPhone не раніше 2020 року

Нагадаємо, що ще в березні 2017 року Apple запропонувала використовувати навушники з можливістю біометричного зондування, що допоможе відстежувати фізичний і психічний стан власника.

Інші передбачувані нововведення включають: наявність нового бездротового чіпа W-серії для поліпшення зв'язку, система активного шумозаглушення, підтримка функції "Привіт Siri!" на апаратному рівні і комплектний кейс з можливістю бездротової зарядки.

Джерела: appleinsider9to5mac

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя