Apple оголосила про старт продажів трекера сну Beddit 3.5 Sleep Monitor

Beddit 3.5 Sleep Monitor

Ось чого точно не очікували від Apple, так це старту продажів нового трекера сну. Його назва Beddit 3.5 Sleep Monitor і він являє собою "сенсорну смужку", яка розміщується під простирадлом.

Beddit 3.5 Sleep Monitor

Beddit 3.5 Sleep Monitor - якість сну понад усе

Нагадаємо, що в 2017 році "яблучна" компанія придбала Beddit і до сьогоднішнього дня про неї нічого не було чутно.

У порівнянні з попередньою версією, новинка отримала покращений дизайн. Вона стала легше, тонше і позбулася від настирливих бірок з логотипом компанії-виробника. До слова, товщина сенсорної смужки - 2 мм, ширина - 65 мм, вага - 110 грам.

Beddit 3.5 Sleep Monitor

Читайте також: Не AirPods єдиними: ТОП-10 повністю бездротових навушників до 200$

Що стосується функціоналу, то трекер сну вміє відслідковувати час сну, частоту серцевих скорочень, подих і хропіння одночасно до двох людей. Він також бере до уваги температуру і вологість в спальні, щоб власник міг організувати ідеальні умови для сну.

Всі зібрані дані Beddit 3.5 Sleep Monitor відправляє на пристрої під управлінням iOS через офіційний додаток Beddit. Однак є й деякі обмеження. Наприклад, для того щоб додаток працював на "яблучному" пристрої необхідно мати iPhone або iPad з попередньо встановленою iOS 12.

The app was not found in the store. :-(

Крім того, якщо у власника є Apple Watch, то дані про якість сну можна отримувати на нього.

Beddit 3.5 Sleep Monitor

Читайте також: Apple придбала маловідомий ШІ-стартап Silk Labs

На жаль, новинка поки доступна виключно в США. Її доступність в інших регіонах не повідомляється. Ціна питання - $149,95.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя