Витік показав дизайн смартфона iPhone 9 Plus

iPhone 9 Plus

Восени, як очікується, компанія Apple повинна показати iPhone 9 і iPhone 9 Plus. І ось в мережі опублікували схематичні зображення 6,5-дюймового смартфона. Як виявилося, його розміри менше, ніж у 5,5-дюймового iPhone 8 Plus.

Що показали

Судячи з витоків, Apple iPhone 9 Plus отримає повноекранний дизайн і дисплей OLED з діагоналлю 6,5 дюйма. При цьому габарити самого смартфона складуть 157,20х77,09 мм. Для порівняння, габарити iPhone 8 Plus з 5,5-дюймовим дисплеєм рівні 158,4х78,1 мм. Новинка отримає подвійну камеру на задній панелі.

iPhone 9 Plus

Крім цього, джерела опублікували схематичне зображення та звичайної моделі iPhone 9. Схоже, це горезвісний недорогий iPhone. Він отримає екран діагоналлю 6,1 дюйма з матрицею LCD і без підтримки 3D Touch. В iPhone 9 Plus вона буде. Також бюджетний iPhone отримає одиночний модуль камери. Габарити моделі складають 147,12х71,52 мм. У нинішньої версії iPhone 8 габарити складають 138,4х67,3 мм. Так що у iPhone 9 явно будуть рамки.

iPhone 9 Plus

А ось схематичні зображення оновлення iPhone X, яке 5,8-дюймовий дисплей, поки не опубліковані.

Чого чекати від iPhone 9 Plus

Судячи по схемі, можна припустити, що новинка отримає потрійну основною камеру. Але, за даними видання PhoneArena це подвійний модуль і спалах. Кнопка блокування екрану, як і раніше, буде на лівій стороні. Також передбачається, що корпус новинки буде виготовлений з хірургічної сталі підвищеної міцності. Загартоване скло буде — Corning Gorilla Glass 5, причому спереду і ззаду.

Обидва смартфони отримають шторку на екрані, де розмістять камери і датчики. також новим пристроям приписують оновлений процесор, більше пам'яті (оперативної і, можливо, постійної), а також iOS 12 за замовчуванням.

Джерело: phonearena

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name