Відомі назви, специфікації і ціни на нові iPhone XC та XS

iPhone 2018

Наступного тижня, 12 вересня, Apple представить новий асортимент продуктів на офіційному заході. Однак, подробиці про нові iPhone відомі вже сьогодні. У китайській соціальній мережі Weibo з'явилася інформація, яка розкриває ключові специфікації і ціни продуктів Apple.

Apple iPhone 2018

Зв цими даними, iPhone XS поставляється в двох варіантах екрану OLED – 5,8 дюймів і 6,5 дюймів. Корпус виконаний зі скла і неіржавіючої сталі. Смартфон оснащений вбудованим чіпсетом Apple A12 з 4 ГБ оперативної пам'яті і 64 ГБ / 256 ГБ / 512 ГБ. В iPhone XS буде встановлено подвійний об'єктив з функцією Face ID на фронтальній камері. Підтримки Apple Pencil і ProMotion не буде.

Apple iPhone XS може коштувати близько $899 за 5,8-дюймову модель і $999 за 6,5-дюймову версію. Смартфон буде доступний у варіантах Space Gray, Silver і Gold.

iPhone XC оснащений 6.1-дюймовим LCD екраном в корпусі зі скла і алюмінію. Він отримав процесор Apple A12 з 3 ГБ оперативної пам'яті і 64 ГБ / 256 ГБ. Як і iPhone XS, йому також не вистачає підтримки Apple Pencil і ProMotion. У смартфоні буде однооб'єктивна камера, Face ID і підтримка 3D Touch. Його можуть випустити в декількох варіаціях кольорів: Gray, Red, Blue, Orange і White. iPhone XC може коштувати близько $749.

iPhone XC

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name