Вже краще, але не ідеально: в Мережу потрапили нові рендери iPhone XI

Apple iPhone XI

Ще до пуття нічого невідомо про майбутній iPhone XI, але численні витоки і чутки продовжують поширюватися в геометричній прогресії. Сьогодні цінителів "яблучної" техніки вирішив порадувати "майстер зливів" OnLeaks опублікувавши свіжі рендери майбутньої новинки Apple - iPhone XI.

Apple iPhone XI

iPhone XI - з кожним днем дизайн все цікавіше

На жаль, технічні характеристики пристрою невідомі, тому судити можна лише про зовнішній вигляд гаджета. Виходячи з новоспечених рендерів, на передній панелі пристрою розміститься невеликих розмірів "моноброва" з селфі-камерою, датчиками і поліпшеним сканером Face ID. Рамки по периметру екрану мінімальні, що може свідчити про збільшену функціональну область дисплея. Крім того, кути корпусу пристрою закруглені.

Apple iPhone XI

Читайте також: Хотіли як краще, а вийшло як завжди: функцію “Live-прослуховування” для Apple AirPods додумались використовувати для шпигунства

На лівій бічній грані гаджета розташовується 3 кнопки - дві гучності і включення/ виключення беззвучного режиму. Правій - бічна кнопка і слот під SIM-карти. До слова, розташування кнопок в новинці, дуже нагадує розташування кнопок в iPhone XS.

Читайте також: Китайські компанії оголосили бойкот Apple: ситуація з арештом фінансового директора Huawei триває

На задній панелі пристрою зайняли своє почесне місце горизонтальний блок з трьох камер зі світлодіодним спалахом, який розташовується по центру, логотип Apple і напис iPhone. Особливу увагу варто звернути на центральний модуль потрійної основної камери, він розташовується в кольоровому обідку. До слова, подібне рішення вже реалізовано в інноваційному смартфоні Samsung Galaxy A8s і є незвичайним дизайнерським рішенням.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name