Apple будує два додаткових центра дослідження та розробки в Китаї

apple research 1

Як би хто не ставився до компанії Apple, але у відсутності прогресивного мислення - часом надто радикального - її не звинуватили. Тому не дивно, що купертінци вирішили відкрити ще два R&D-центру в Китаї.

Нові R&D центри Apple відкриються в цьому році

У перекладі з буржуйських скорочень це - центри дослідження і розробки. Вони будуть відкриті в Шанхаї і Сучжоу, на додаток до двох вже існуючих з Пекіна і Шеньчженя. Apple вже вклала в добру справу прогресу близько 3,5 мільярдів юанів, що за нинішнім курсом дорівнює 507 мільйонам доларів США. Обидва центри почнуть роботу пізніше в цьому році.

Ден Річчіо, старший віце-президент з апаратного забезпечення Apple, сказав про прийдешні центри наступне: «Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з більшою кількістю місцевих партнерів і академічних інститутів за допомогою розширення науково дослідних центрів в Китаї. Ми вшановані наявністю відмінного таланту і позитивного духу підприємництва в Китаї. І розробники, і постачальники, працюють разом, щоб наш бізнес на цьому ринку процвітав.»

Читайте також: анонсована мобільна платформа Qualcomm 205 для смартфонів початкового рівня

Що ж стосується новин більш приземленого характеру, то, судячи з прогнозів деяких аналітиків, прийдешній і неминучий, як весняне потепління, iPhone 8 буде коштувати більше $1000 доларів - і це буде не топова комплектація. При цьому він буде оснащений багатьма новими, як для Apple, технологіями, на зразок бездротової заряди. Деталі - за посиланням тут.

Джерело: fonearena

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя