Телевізійний стрімінг-сервіс від Apple буде доступний у всьому світі

Apple TV Subscription Service

Компанія Apple планує запустити власний телевізійний стрімінг-сервіс в першій половині наступного року. Вона вклала багато грошей і часу в власне шоу, яке стане фішкою сервісу. Крім того, є можливість підписки на різні телеканали.

Apple TV Subscription Service

Телевізійний сервіс від Apple - власне шоу та інші переваги

Як повідомляє видання The Information: "TV-сервіс Apple буде доступний у всьому світі." Це обумовлено тим, що більша частина продукції компанії продається повсюдно і обмежити доступність сервісу було б блюзнірством. Однак не все так просто, як здається на перший погляд. Apple доведеться пройти ліцензування, перед тим як її сервіс надійде в інші країни.

Apple TV Subscription Service

Читайте також: Apple придбала музичний стартап Asaii для поліпшення Apple Music

Видання заявляє, що запуск новинки відбудеться в першій половині 2019 року в США, а вже потім надійде в інші країни світу.

Apple TV Subscription Service

До слова, пропрієтарне шоу буде доступно без територіальних обмежень. Однак телеканалів це не стосується і їх доступність буде варіюватися в залежності від регіону.

Apple TV Subscription Service

Читайте також: Тисячі акаунтів Apple ID в Китаї постраждали від дій шахраїв

За припущеннями, власникам девайсів Apple послуги телевізійного сервісу будуть надаватися безкоштовно.

Apple TV Subscription Service

Крім того, стали відомі деякі подробиці про майбутнє ранкове шоу Apple. Так, ведучим стане відомий актор-комік Стів Карелл, а головні ролі виконають актриси Дженніфер Еністон і Різ Уізерспун

Джерело: thurrott

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя