Apple повідомила дати і подробиці оновлень OS для всіх платформ

Update watchOS, tvOS, iOS and macOS

12 вересня 2018 року Apple провела презентацію, де показала ряд нових пристроїв. Однак на цьому компанія не зупинилася. Поряд з ними також прибудуть оновлення ПЗ для всіх пропрієтарних платформ.

WatchOS 5

ОС для Apple Watch. Головною фішкою 5-ї версії стане функція "Walkie Talkie". Вона дозволяє власникам розумних годинників обмінюватися короткими повідомленнями. При цьому передача відбувається через Wi-Fi або LTE.

WatchOS 5

Доповнені фітнес-можливості Apple Watch. Так, додаток "Тренування" автоматично визначає фізичну активність користувача і починає моніторити його стан.

WatchOS 5

Інші доповнення: нові вправи для йоги і пішого туризму, підтримка Siri Shortcut (розробка власних голосових команд), підтримка движка WebKit додатками Mail і Messages, новий додаток Apple Podcast (прослуховування підкастів).

WatchOS 5

Нова версія ПЗ сумісна з ранніми моделями Apple Watch Series 1, а також Apple Watch Series 2 і Apple Watch Series 3.

WatchOS 5

Вихід нового оновлення запланований на 17 вересня.

iOS 12

Нова версія ПЗ для iPhone і iPad прибуде на сумісні пристрої 17 вересня. Вона зосереджена на виправленні помилок і підвищенні продуктивності.

iOS 12

З виходом iOS 12 прибуває нова версія набору інструментів для розробників ARKit 2. Додаток "Фотографії" обзаведеться новими можливостями пошуку і угрупування фото. Siri отримає підтримку Siri Shortcut і нових голосових команд. Тепер голосовий помічник можна налаштувати на виконання відразу декількох завдань.

iOS 12

Оновлення iOS 12 доступне для iPhone 5s і новіше, iPad Air, iPad mini 2 і новіше, а також iPod Touch шостого покоління.

iOS 12

TvOS 12 і оновлення для HomePod

Не забула Apple і про оновлення Apple TV. TvOS 12 привнесе ряд корисних функцій і покращень для приставок компанії.

TvOS 12

Так, Apple TV обзаведеться підтримкою технології Dolby Atmos. Разом з цим, весь сумісний контент в iTunes отримає підтримку нової технології.

TvOS 12

У TvOS 12 інтегрують технологію "нульового входу". Вона дозволить практично миттєво заходити до свого облікового запису через сторонні додатки. Ще одне нововведення "Автозаповнення паролів" - дозволяє користуватися автозаповненням паролів на iPhone і iPad за допомогою клавіатури QuickType.

TvOS 12

Генеральний директор Apple Тім Кук також повідомив, що з оновленням Apple TV оновиться і "розумна" колонка HomePod. Головною фішкою нового ПЗ стане підтримка технології AirPlay 2 - можливість трансляції музики з пристрою на iOS на більш ніж один сумісний пристрій.

HomePod

"Незабаром ви зможете шукати пісні наспівавши їх, здійснювати і приймати дзвінки, а також виконувати пошук пристроїв Apple."

HomePod

MacOS Mojave

У новому оновленні MacOS з'явитися "Нічний режим" і буде виконаний редизайн App Store. Десктопна ОС обзаведеться додатками з iOS: новини (News), диктофон (Voice Memos) і курс валют (Stocks).

MacOS Mojave

Іншими нововведеннями стали: оновлення безпеки, підтримка до трьох зовнішніх відеокарт API Metall і інші.

MacOS Mojave

Оновлення прибуде на наступні пристрої:

  • MacBook (2015 року або новіше).
  • MacBook Air (2012 року або новіше).
  • MacBook Pro (2012 року або новіше).
  • Mac mini (2012 року або новіше).
  • iMac (2012 року або новіше).
  • iMac Pro (2017).
  • Mac Pro.

Вихід MacOS Mojave відбудеться 24 вересня.

Джерело: arstechnica

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя