Barnes & Noble випустили новий рідер GlowLight 3

nook-glowlight-3-tile

Виробник електронних книг Barnes & Noble, тихо і без зайвого шуму випустив свою нову електронну книгу моделі Nook, під назвою GlowLight 3. Для довідки, останній пристрій компанії вийшов в далекому 2015 році.

nook-glowlight-3-

GlowLight 3 - це по справжньому новий пристрій лінійки Nook з часів GlowLight Plus, який у 2015 завдяки водостійкому корпусу з алюмінію і ціною в 130 доларів, вклав на лопатки конкурента від Amazon. Зауважимо, що тільки недавно, електронна книга Kindle Oasis, обзавелася пластиковим водостійким корпусом і ціна цього рідера $ 289.99.

nook-glowlight-3-

Випустивши новий пристрій, компанія Barnes & Noble несподівано змінила вектор розвитку GlowLight 3, повністю позбавивши новинки алюмінієвого корпусу і водостійкості. Замість цього розробники вирішили працювати над якістю екрану, який тепер може регулювати температуру кольору і управляється фізичними "роликами". Після відмінного GlowLigh Plus таке рішення більше схоже на великий крок назад і ускладнює виправдання для покупки GlowLight 3. Тим більше, що давній конкурент в особі Amazon випустив набагато цікавий Kindle Paperwhite, який маючи той же екран і ціну, має значно кращу екосистему.

Інші характеристики GlowLight 3 стандартні - це те, що варто очікувати від електронної книги у 2017 році - дисплей з щільністю пікселів 300 ppi, батарея на 50 днів роботи і товста рамк, яка переважає на лицевій панелі пристрою.

GlowLight 3 доступний для попереднього замовлення у США за $ 119.99, і очікується, що поставки почнуться вже 8 листопада.

Джерело: The Verge

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя