Streacom BC1 Open Benchtable виграла приз Product Design на Red Dot Award

open benchtable bc1 title

Компанія Streacom, виробник корпусів для ПК і супутнього устаткування, приїхала на Red Dot Award з BC1 Open Benchtable - спільною розробкою OC-TV і HWBOT. Яка вразила суддів настільки, що отримала приз за кращий Product Design.

 Streacom open benchtable bc1 1

Streacom BC1 - призер Red Dot Award

Що ж таке BC1 Open Benchtable? Це, фактично, мрія оверклокера - компактна складна установка, яка створена спеціально для розгону усілякого ПК-обладнання. Починаючи з процесорів і відеокарт, і закінчуючи повністю зібраними комп'ютерами - на BC1 можна робити все.

Streacom BC1 Open Benchtable являє собою металевий стіл, що збирається і розбирається без застосування додаткових інструментів. Висувні ніжки допомагають встановлювати стійку, а величезна кількість вилучень і вставок дозволяє закріплювати на Open Benchtable будь-які необхідні компоненти, як ті, що розганяються, так і охолоджувачі.

Читайте також: Retro-огляд S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl – десять років в Зоні

«Ми раді отримати визнання від такої поважної організації, як Red Dot. Створення гарного і функціонального комп'ютерного обладнання стало нашою місією з самого першого дня, і ця нагорода в галузі надихає нас на те, щоб продовжувати розширювати межі форм, функцій, якості і цінностей»- прокоментував Шимон Саймон, керівник відділу дизайну та виробництва Streacom.

Нагадую, що огляд розкішного корпусу F12C Optical, що підходить під домашні кінотеатри - фактично, поновлення F12C, але з декількома фішками - ви зможете прочитати вже скоро на Root Nation. Що стосується BC1 Open Benchtable, то деталі про цей пристрій можна прочитати тут.

Джерело: streacom

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя