BFGD - 65-дюймовий 4K HDR-монітор з Nvidia G-Sync представлений на CES 2018

Здається, що представлений під час виставки CES 2018 монітор BFGD має фактично все, що може знадобитися сучасному геймеру.

"Який телевізор для ігор вибрати?" - це одне з тих питань, які експерти індустрії споживчої електроніки чують найчастіше. Nvidia під час виставки CES 2018 представила рішення, яке буде найкращою відповіддю, а звучить вона: BFGD.

Nvidia BFGD

"Телевізор" - може це занадто сильно сказано – тому що це "монітор" і думаю побачивши його хоча б раз, ви обов'язково почнете мріяти стати його власником. Сама назва BFGD - це скорочення від "Big Format Gaming Displays".

Nvidia BFGD

"Гравці хочуть великий екран, тому у нас діагональ 65 дюймів, також гравці вимагають високої чіткості і хорошої картинки у 4K розширені з підтримкою HDR. Пікова яскравість монітора складає 1000 кд, а частота оновлення складає 120 Гц, окрім цього монітор охоплює на 100% колірну палітру DCI-P3" - кажуть представники виробника.

Оновлення частотою 120 Гц на пару з власною технологією G-Sync позитивно впливають на плавність зображення, а вбудована Android-консоль Nvidia Shield дозволить транслювати ігри на YouTube і використовувати ігровий сервіс GeForce Now.

Сама Nvidia не займатиметься безпосередньо виготовленням моніторів BFGD, замість цього вона налагодила співпрацю з такими компаніями як Acer, HP та ASUS.

Ціни моніторів поки не називають, напевно аби не відбити зацікавлення геймерів, але вони з'являться у продажі вже цього літа, тому на ціну не доведеться довго чекати.

Джерело: GeForce

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя