Біткоїн демонструє стрибкоподібне зростання

биткоин

За останню добу криптовалюта біткоїн отримала різкий приріст вартості і почала торгуватися на рівні понад $4000 за віртуальну монету. Станом на ранок понеділка, 14 серпня, ціна становить близько $4070, хоча і спостерігається тенденція до деякого падіння.

Причини такого зростання біткоїна поки невідомі, експерти висловлюють різні версії. За однією з них, це «ехо» недавнього хардфорка – поділу на біткоїн (Bitcoin) і Bitcoin Cash.

біткоїн
біткоїн

Інша версія стверджує, що причиною стало перефінансування ICO інших криптовалют. Як зазначається, сума, зібрана за пропозиціями, перевищила суму, отриману на ранньому етапі фінансування венчурного капіталу. Так, платформа Filecoin (фактично, ще одна криптовалюта) зібрала на минулому тижні $180 млн за кілька годин. Для участі в цьому більшості бекерів довелося конвертувати кошти fiat в біткоїн, щоб підняти ціну.

Ще одна версія – популярність біткоїна на Уолл-стріт та в інших фінансових центрах планети. однак при цьому варто розуміти, що це тільки версії. А тому, ніхто не знає, що насправді буде з биткоином вже найближчим часом. З рівною ймовірністю криптовалюта може як подорожчати до $5000 або обвалитися до мінімуму.

В цілому, варто ставитися до цього як до будь-якої гри в казино, на біржі або в ігровому автоматі. І не вкладати в біткоїни, сподіваючись отримати хороші відсотки, оскільки ситуація з ним залишається непрогнозованою.

Джерело: Blockchain.info

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя