BMW Motorrad представила безпілотний мотоцикл

BMW Motorrad self-driving motorcycle

BMW Motorrad розробила безпілотний мотоцикл, здатний підтримувати рівновагу під час руху. Відомо, що компанія працює над технологією вже більше двох років. Плід зусиль демонструє коротке відео: мотоцикл BMW рухається навколо тестового треку без водія. Він самостійно нахиляється, щоб увійти в повороти і гальмує в кінці треку.

План компанії полягає не тільки в тому, щоб продати повністю безпілотний мотоцикл. BMW каже, що хоче використовувати розроблену технологію, щоб запропонувати "більш високу стабільність у критичних ситуаціях". До речі, нові автомобілі вже отримують функції автоматичного екстреного гальмування і систему утримання дорожної смуги.

BMW Motorrad self-driving motorcycle

Застосування цих функцій у мотоциклі, безумовно, буде проблемою. Автомобіль можна запрограмувати на автоматичне гальмування без наслідків для водія. У той же час, при різкому гальмуванні гонщик може вилетіти з мотоцикла.

Якщо BMW зможе знайти спосіб вдало реалізувати нові технології, це може допомогти скоротити падіння продажів мотоциклів. Зрозуміло, вартість мотоциклів була основною причиною зниження продажів, і цей вид технологій, швидше за все, не буде дешевим. Приємно бачити, що великий виробник мотоциклів готовий спрямувати частину ресурсів на реалізацію нових ідей. У той час як Yamaha вже кілька років розробляє роботизований мотоцикл, багато з останніх досягнень в цій області з'являються з боку стартапів.

Джерело: theverge.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя