BOE показала складні дисплеї OLED для Huawei

складные дисплеи

На недавній виставці SID 2018 китайська компанія BOE Display продемонструвала чимало цікавого. Там були не тільки прототип «друкованого» OLED дисплея мікродисплей OLED щільністю 5644 пікселя на дюйм. Компанія також показали гнучкі і складні дисплеї.

Що було показано

Компанія продемонструвала прототип складного дисплея розміром 6,2 дюйма і роздільною здатністю WQHD (1440 x 3008 пікселів). Це відповідає 538 пікселям на дюйм. Радіус вигину становить 1 мм, при цьому такі складні дисплеї ще й сенсорні. Новинка отримала дуже вузькі рамки, а товщина панелі дорівнює 0,21 мм. Як стверджує виробник, дисплей такого роду витримує 100 000 циклів згинання-розгинання.

складні дисплеї

Також компанія показала прототип складного планшета з панеллю розміром 7,56 дюйма і дозволом 2048 x 1535 пікселів (338 пікселів на дюйм).

Важливо зазначити, що складні дисплеї є зараз одним з модних трендів у створенні смартфонів. Практично всі великі виробники експериментую з ними. У числі таких Samsung і Huawei.

Що дадуть складні дисплеї

Це дозволить на новому рівні відродити старий і напівзабутий форм-фактор «розкладачок». Причому це стосується як смартфонів, так і планшетів. Гнучкі і складні дисплеї забезпечать зменшення лінійних розмірів пристроїв. Це дозволить об'єднати смартфони і планшети в одне ціле.

Також це дозволить стерти грань між ноутбуками і планшетами. Складні дисплеї знайдуть застосування і в телевізорах з моніторами, оскільки дозволять підганяти розмір екрану. А використання сенсорних накладок зробить будь-яку частину екрану власне дисплеєм або клавіатурою.

Складні дисплеї для Huawei

Зазначимо, що Huawei збирається представити перший в світі сгибаемый смартфон вже в листопаді поточного року. При цьому очікувалося, що смартфон буде побудований на гнучкий AMOLED-дисплеї виробництва LG Display. Але тепер йдеться про спільне виробництво з BOE Display.

складні дисплеї

Як стверджується, гнучкий смартфон Huawei нібито буде побудований на 8-дюймовому екрані. Інші характеристики поки не повідомляються, проте, ймовірно, новинка отримає новітній процесор і інші компоненти. Залишається чекати.

Джерело: OLED info

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя