Новий хітовий месенджер Bullet таємничо зник з App Store

Конкурувати в Китаї з гігантами індустрії - важко, і це підтвердять розробники Bullet Messenger. Цей новий месенджер, що стрімко набирає популярність і загрожує відгризти частину аудиторії всеосяжного WeChat, без будь-яких попереджень зник з App Store. Нібито через звинувачення в плагіаті.

Нелегке життя китайського стартапа

Bullet Messenger

Історія неймовірно успішного додатка зацікавила багатьох, проте поки складно сказати, що сталося в App Store. Kuairu Technology, що володіє месенджером, написала в соціальних мережах, що видалення пов'язано з картинкою, наданою партнером.

«Ми поговоримо з партнером і повідомимо, коли додаток знову можна буде скачувати з магазину».

Цілком можливо, що видалення - справа рук китайської влади, яка віддає перевагу підконтрольному і знайомому їм WeChat. Але поки підтверджень цьому немає, адже Bullet Messenger все ще доступний на Android.

Читайте також: Екс-гендиректор Google: У недалекому майбутньому половина інтернету буде належати Китаю

Bullet Messenger з'явився на світ лише в серпні, але всього за тиждень їм користувалося більше чотирьох мільйонів користувачів. Нещодавно було отримано 22 млн. доларів від інвесторів. У вересні користувацька база виросла до семи мільйонів, а китайський виробник смартфонів Smartisan заявив про плани інвестувати 1 млрд. юанів в додаток, щоб допомогти тому досягти позначки в 100 мільйонів активних користувачів.

Серед головних особливостей Bullet Messenger - мінімальний інтерфейс, технологія перетворення мови в текст і... поширення порнографії. Останнє - можливість ділитися зображеннями порнографічного характеру - і це могло привернути увагу влади, яка давно веде боротьбу з порнографією.

Джерело: Tech Crunch

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name