У мережі з'явилися фотографії скасованого смарт-годинника від Microsoft

Цікаву їжу для інтернет-спільноти підкинула Microsoft. Вона завжди намагається бути попереду всіх, тому відкидає концепції різних пристроїв, які не відповідають планці якості компанії - кілька смартфонів, планшетів, а тепер ще й смарт-годинника. У мережу просочилися фотографії скасованого пристрою від Microsoft, який вже ніколи не побачить світ в такому вигляді - смарт-годинник під брендом Xbox.

Скасований смарт-годинник від Microsoft

Xbox
Фотографії показують вигляд смарт-годинника Xbox з двох сторін

Чутки, що Microsoft планує запустити у виробництво смарт-годинник під брендом Xbox, з'явилися ще в 2013 році. Після тестування декількох прототипів Microsoft вирішила відкласти проект до кращих часів - схоже, що для цього смарт-годинника вони вже ніколи не настануть. Цікаво, що дизайн годинника дуже сильно нагадує Apple Watch, які були представлені два роки по тому. Простий збіг це чи ж щось більше - ми вже навряд чи дізнаємося.

Перше покоління смарт-годинника Apple Watch

Можливо, однакові ідеї приходять до різних людей в один і той же час

Відповідно до джерела, який і опублікував ці фотографії, смарт-годинник від Microsoft повинен був оснащуватися роз'ємом Surface, дисплеєм діагоналлю в 1,5 дюйма, 6 ГБ пам'яті і змінними браслетами. Microsoft повинна була випустити пристрій приблизно в 2015 році, але, як ми знаємо, це так і не відбулося, і нішу смарт-годинників зайняла Apple. На ринку вже є інший смарт-годинник від Microsoft - Microsoft Band, але все ж цікаво було б подивитися і на скасований пристрій.

Джерело: phonearena

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя