Забудьте про грим: нові камера і ПЗ дозволяють змінювати зовнішність в режимі реального часу

<50
Change of appearance online
РЕКЛАМА

Чим далі розвиваються технології, тим страшніше стає. Якщо раніше, щоб змінити зовнішність, потрібно було нанести тонни гриму на обличчя, то тепер достатньо мати камеру Z Cam і пристрій під управлінням iOS. Завдяки колаборації двох пристроїв можна змінити обличчя до невпізнання в режимі онлайн. Про це стало відомо завдяки Джейсону Чагу (Jason Zhang), засновнику лінійки професійних камер Z Cam, який опублікував незвичайне відео на своїй сторінці в Facebook.

Change of appearance online

Нова віртуальна реальність

Як написав сам Джейсон: "Це нова віртуальна реальність і її можливості воістину неймовірні." Виходячи з опублікованого відеоряду, дівчина з азіатською зовнішністю програмними зусиллями накладає на обличчя грим і зменшує розмір нижньої щелепи, після чого повертає голову, віддаляється від камери і наближається до неї. Вражаюче, але ефект "зміненого обличчя" не сповзає і зберігається на обличчі дівчини при будь-яких умовах.

Change of appearance online

Дивіться також відео: Огляд Huawei MediaPad M5 Lite 10 – Найкращий планшет?

Як повідомляє Чанг, зміна зовнішності - це нова функція їх майбутнього стрімінгового додатка. На жаль, функція працює поки тільки на людях з азіатською зовнішністю. В майбутньому, вона буде доступна для всіх бажаючих.

Що стосується апаратної частини, то для демонстрації можливостей нової функції використовувалася камера Z CAM E2, яка коштує $2000 (!), і пристрій під управлінням iOS.

Джейсон розповідає, що нова функція далека від ідеалу, тому новий додаток буде доступний не раніше ніж через місяць.Редактор Root Nation. Людина, яка захоплюється різними it-новинками, наукою, музикою.