У Китаї новини буде зачитувати «віртуальний телеведучий»

китай

Офіційне інформаційне агентство Китаю «Сіньхуа» показало своїх «телеведучих на основі ШІ», які вдають із себе цифрову копію реальних людей, що «зачитують» текст за допомогою синтезованого голосу.

CGI у реальному часі

Поки складно сказати, наскільки серйозно «Сіньхуа» планує сприймати технологію, яка, за словами агентства, здатна замінити реальних телеведучих. Поки що в ролі ведучих використовується цифрова копія людини, яка виступає в якості «віртуальної маріонетки».

Читайте також: Екс-гендиректор Google: У недалекому майбутньому половина інтернету буде належати Китаю

По відео видно, що емоцій у таких телеведучих не багато, а голос згенерований. Але це тільки перші ознаки нової технології, що розвивається і володіє «нескінченними перспективами». За словами китайців, такі «ведучі» зможуть працювати 24 години на добу на офіційному сайті і соціальних платформах, і будуть економити гроші, при цьому збільшуючи ефективність.

За повідомленнями «Сіньхуа» і South China Morning Post, існує дві версії ведучих – для англомовних і китайських випусків. Вони були створені спільно з місцевим пошукачем Sogou. Поки що експеримент – не більше ніж пустощі, але, знаючи Китай, можна чекати чого завгодно. У країні, де цензурі піддаються всі сфери ЗМІ, і реальну інформацію отримати дуже складно, смиренні «маріонетки» можуть стати ще одним зручним інструментом партії.

Читайте також: Китайський пошуковик Google Dragonfly може прив’язувати пошукові запити до номерів користувачів

Джерело: South China Morning Post, Сіньхуа

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя