China Telecom пропонує новий iPhone 9 з підтримкою Dual SIM

Apple iPhone 9 Dual SIM

Apple запланувала спеціальний захід 12 вересня в Купертіно, штат Каліфорнія. Компанія буде запускати нові апаратні продукти, включаючи нові iPhone, iPad і Apple Watch. Вже є кілька витоків про майбутні гаджети Apple. Очікується, що Apple Watch Series 4 буде оснащений дисплеєм від краю до краю з великим розміром екрану. Всі пристрої Apple з'являться в новому варіанті Gold. Говорячи про iPhone 2018 року, компанія, за чутками, запустила три нових iPhone.

Apple iPhone 9 Dual SIM

Революційний iPhone X отримає двох наступників – Apple iPhone XS і Apple iPhone XS Max. Хоча ці два пристрої будуть як і раніше поставлятися з OLED-дисплеєм, третій пристрій, по всій видимості, використовує LCD дисплей. Недавні витоку припустили, що третій і більш дешевий iPhone буде називатися iPhone 9. Він буде поставлятися з LCD-дисплеєм і буде трохи менш потужним, ніж інші два iPhone.

Тим не менш, це буде перший в історії Apple iPhone з підтримкою двох SIM-карт. Реклама китайського оператора China Telecom також підтверджує функцію Dual SIM з підтримкою 4G. З наведеного вище зображення ми можемо бачити слоти з двома SIM-картами на правому краю корпуса. Ще одна китайська телекомунікаційна компанія China Mobile також розмістила ілюстрацію, яка натякає на підтримку двох SIM-карт у iPhone. Напевно, Dual SIM iPhone буде обмежений кількома азіатськими ринками, такими як Китай, Індія та Індонезія.

Apple iPhone 9 Dual SIM

Джерело: phoneradar.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя