Інноваційні аксесуари для геймерів від Cooler Master на CES 2018

Cooler Master

Миша з D-падом, клавіатура з технологією Aimpad, навушники з технологією Focus FX і килимок з підсвічуванням – ось те, що компанія Cooler Master показала на CES 2018.

Під час виставки багато компаній представили різноманітні периферійні пристрої для геймерів, але новинки від Cooler Master безумовно можна віднести до найцікавіших.

Що представив виробник з Тайваню?

Почнемо з MK851 – це механічна клавіатура з червоним перемикачами Cherry MX, алюмінієвою конструкцією, змінною підставкою для зап'ясть і мультимедійними кнопками. Де тут "інновації"? А інновація полягає у використанні нової технології Aimpad, завдяки якій клавіші зі стрілками і WASD оснащені вимірювачем сили тиску, та можна, наприклад, бігти швидше або повільніше.

Cooler Master

На ринку також з'явиться клавіатура Cooler Master MX850, яка не буде оснащена технологією Aimpad, але дозволить вибирати колір перемикачів Cherry MX.

Ще одна новинка - комп'ютерна мишка Cooler Master MM830, яка завдяки використанню оптичного Pixart 3360 дозволяє працювати з чутливістю до 24 000 DPI. Ця модель також може похвалитися RGB підсвічуванням  і наявністю OLED дисплею, а також чотирма запрограмованими клавішами, які будуть особливо корисними для любителів MMO.

Виробник також показав світові новий (наступний після MP720) килимок MP860 для мишки з підсвіткою. Особливість його в тому, що він двосторонній – з одного боку у нього гладка і тверда поверхня (типова для ігор), а з іншого - м'яка (на кожен день).

Cooler Master

Останньою новинкою, що входить до складу сім'ї M800, є MH850. Це навушники з складною конструкцією, що дозволяє максимально налаштувати їх розмір, мікрофоном, який можна зняти та з виходом USB Type-C i mini jack.

Cooler Master

Головною особливістю навушників є використання нової технології Focus FX, яка дозволить ізолювати частину частот для покращення чутності кроків або відкриття дверей.

Джерело: ocdrift, anandtech

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя