Деталі про нову лінійку ноутбуків-трансформерів Dell Latitude

dell latitude 2

Компанія Dell відома багатьом з нас по комп'ютерам і ноутбукам, але постійно зростаючий ринок пристроїв 2-в-1, або - ноутбуків-трансформерів - компанію цікавить не менше, ніж інших. Тому на світ з'явилися нові пристрої, що входять до нову лінійку Latitude. Всього їх два, і через деякий час з'явиться третій.

dell latitude 1

Нові трансформери Dell серії Latitude

Dell Latitude 5000 являє собою компактний 12-дюймовий планшет зі знімною клавіатурою і захищеним корпусом. Обманюватися "планшетністю" пристрою не варто, так як він начинений процесором Intel Core i3-7100U покоління Kaby Lake, 16 ГБ оперативної пам'яті і твердотілим накопичувачем місткістю 128 ГБ. Плюс - до 17 годин роботи на одному заряді акумулятора, що для аналогічних пристроїв є рекордом.

Другий є модель Latitude 7000 - 12-дюймовий планшет з такими ж претензіями на компактність, зручність і захищеність. Його потужності забезпечені процесором Intel Core i5-7Y54, а ось щодо сховища даних історія та ж - ОЗУ 16 ГБ, SSD ємністю 128 ГБ. Третім пристроєм в лінійці повинна буде стати 13-дюймова версія Latitude 7000 з такою ж начинкою і трохи більшою ціною.

Читайте також: Dell представила на E3 2017 нові пристрої Alienware

Головними особливостями нової лінійки повинна стати підвищена захищеність даних, яка припаде до душі бізнес-користувачам. Це і ізольована аутентифікація призначених для користувача даних завдяки ControlVault, і третій рівень сертифікації FIPS 140-2, і засоби управління Dell Client Command. Що ж стосується вартості пристроїв, то Dell Latitude 5000 коштує $969, а Latitude 7000 - €1459.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя