Запис звуку студійної якості за допомогою смартфона: Dolby Labs тестує додаток "234"

Dolby 234

Днями видання TechCrunch поділилося цікавим витоком. Згідно першоджерела, компанія Dolby Labs з червня минулого року тестує додаток для мобільних пристроїв з кодовою назвою "234". До слова, деякі чутки стверджують, що раніше додаток тестувався під назвою Dolby Live. З його допомогою можна здійснювати запис звуку студійної якості на смартфоні.

Dolby 234

Dolby Labs виходить на ринок мобільних додатків

За заявами TechCrunch, у додатку буде використовуватись технологія від Dolby, яка усуває фонові шуми. Як очікується, "234" буде поширюватися на безкоштовній основі, проте користувачі зможуть окремо придбати аудіопакети з різними ефектами. Повний перелік аудіопакетов включає: посилений (Amped), яскравий (Bright), ліричний (Lyric), ударний (Thump), глибокий (Deep) і природний (Natural).

Dolby 234

Читайте також: Звук за допомогою вібрації дисплея: нові чутки про LG G8

Крім того, всі хто встановлять додаток, отримають 7-денну пробну версію пакету пресетів EQ Dolby «Essentials». До слова, в нього входять всі перераховані вище аудіопакети.

Читайте також: Жовтневе оновлення Xbox One – нові аватари, підтримка Dolby Vision і голосового помічника Alexa

Інші можливості Dolby "234" включають: безкоштовні інструменти для редагування звуку, включаючи обрізання, регулювання високих і низьких частот, додавання додаткового тону за допомогою фірмового еквалайзера і можливість вести прямі трансляції на "ідеальному" рівні гучності. По закінченню запису, їм можна поділитися в соціальній мережі Dolby, завантажити в Soundcloud або експортувати.

Вже зараз, всі бажаючі випробувати додаток можуть зареєструватись на його офіційному сайті. До слова, спочатку Dolby "234" доступний на iOS. У тому випадку, якщо компанія Dolby Labs дасть добро, то встановити новинку можна через платформу Apple TestFlight.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя