Doogee представила S60 - наймужніший смартфон у світі

Doogee

Китайський виробник смартфонів Doogee представив новинку - смартфон S60, за словами компанії, наймужніший смартфон у світі. Doogee стверджує, що це найбільш мужній шматок металу в світі, який створений для виконання мужніх речей, таких як полювання на пригоди, вихід назовні і робота в полі. За словами Doogee, немає іншого такого смартфона, який краще підійде для мужніх користувачів, ніж S60.

DoogeeS60 обладнаний особливим мужнім набором інструментів - мужній транспортир, мужня лупа і мужній компас, і все це для роботи в мужніх умовах. S60 також оснащений мужньої батареєю на мужні 5580 мАг, мужньої камерою в 21 мегапікселів, мужніми 6 ГБ оперативної пам'яті і мужнім процесором частотою 2,5 ГГц. Компанія Doogee не ходить навкруги і просто називає S60 "звіром" серед смартфонів. Звісно, мужнім.

Doogee

S60 має особливу ударів і стійкістю до подряпин завдяки розробці з використанням спеціального матеріалу. Смартфон покритий золотим оздобленням з чорними пластиковими втулками навколо кутів, а майже вся його задня кришка виготовлена з алюмінієвого сплаву, високоінтенсивного аерокосмічного матеріалу. Наймужніший смартфон вже можна замовити на AliExpress и GearBest за $300: золотий, сриблястий, чорный.

Джерело: The Verge

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя