DroneGun Tactical - портативна гвинтівка проти дронів

DroneGun Tactical

DroneShield - відома компанія, що займається розробкою різних технологій спрямованих на захист від безпілотних літальних апаратів. Як жартують розробники компанії: "Єдине, що зростає швидше кількості дронів у світі, це кількість людей, які мріють збити неприємні літаючі штуки у небесах". DroneShield пропонує чудовий спосіб вирішення цієї проблеми у портативному вигляді - DroneGun Tactical.

Протягом останніх декількох років австралійська компанія DroneShield демонструє різні модифікації Dronegun - потужного передавача, який своїм спрямованим сигналом глушить антени, встановлені на дрона. Більшість безпілотників розцінюють даний вплив як втрату сигналу і автоматично здійснюють посадку. А якщо на "дронознищувач" встановлено додаток, що заглушає GPS, то відсутність скремблювання GPS-сигналу змушує безпілотник повертатися в останню відому локацію.

DroneGun Tactical

Проблема DroneGun пов'язана з дійсно великими розмірами "зброї", яка вимагає рюкзак з акумулятором і різними компонентами, крім самого пристрою. Розміри даної розробки: 143 см довжина, 46 см висота і 20 см ширина, маса становить 14 кг (без урахування додаткової комплектації).

DroneGun Tactical

Компанія DroneShield стверджує, що дальність дії DroneGun становить 1 кілометр, але при цьому дрон повинен знаходиться у полі видимості, інакше ваша мета може відновити сигнал, що надходить від контролера власника. За 1-2 години за допомогою цієї новинки можна знешкодити десяток БПЛА. Також є доповнення у вигляді блокиратора GPS, яке остаточно призводить до посадки дрона.

DroneGun Tactical

Федеральна комісія зв'язку CША поки не схвалила використання DroneGun на території США, якщо тільки користувач не є уповноваженою посадовою державною особою.

Чи можливо подальша легалізація даної розробки та її продаж цивільному населенню? Відповідь генерального директора DroneShield: "Категорично ні". Так що дана інновація є суто армійської розробкою і у майбутньому може і не отримати широкого розповсюдження.

Джерело: techcrunch.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя