У Dropbox тепер можна переглядати об'ємні файли без завантаження

Dropbox

В поштовому сервісі Gmail вже давно є можливість перегляду вмісту архівів ZIP і RAR. Насправді це дуже зручно, можна побачити, що вам відправили, не витрачаючи часу на завантаження. І ось така можливість з'явилася також в Dropbox. Сервіс оновив можливості попереднього перегляду без завантаження файлу на ПК. Якщо доводиться працювати з лімітованим з'єднанням, це цілком доречно.

Що розповіли

Таким чином, тепер можна не завантажувати ZIP або RAR-файл об'ємом в пару гігабайт, а спочатку подивитися його вміст. Така можливість з'явилася і для форматів PDF і PowerPoint. В Dropbox додали бічну панель, яка дозволяє переходити на певну сторінку або слайд при попередньому перегляді. Це дуже зручно, якщо потрібно знайти конкретну сторінку або зображення.

Dropbox

Нарешті, з'явилася підтримка попереднього перегляду файлів DWG (AutoCAD), що для дизайнерів та замовників додатковий плюс. Додана підтримка EPUB (електронні книги) і відеоформату MXF. В останньому випадку потрібно врахувати, що Dropbox обіцяє предпросмотры файлів до 6 ТБ (це дуже багато).

Навіщо це потрібно

В першу чергу це необхідно для бізнесу. Адже саме там, у першу чергу, використовуються сервіси на зразок Dropbox. Хмари виявилися зручним інструментом у разі, якщо доводиться працювати в різних країнах. Також вони гарні для багатонаціональних команд по розробці, дизайнерам і іншим.

Ясна річ, що інші компанії скоро зроблять подібне і у себе. Зокрема, це б не завадило Google Drive, де система досі не вміє навіть перевіряти архіви на віруси.

Джерело: Engadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя