Facebook тестує AI Rosetta, який може ідентифікувати образливі меми

Facebook AI Rosetta
РЕКЛАМА

Модератори Facebook не можуть переглядати кожне зображення, яке публікується на платформі, тому Facebook розробляє AI, щоб допомогти їм. У своєму блозі Facebook описує систему під назвою Rosetta, яка використовує машинне навчання для ідентифікації тексту в зображеннях і відео, а потім транскрибує його. Зокрема, Facebook знаходить цей інструмент корисним для розшифровки тексту в мемах.

Інструменти транскрипції тексту не є чимось новим, але Facebook стикається з різними проблемами через розмір своєї платформи і різноманітність зображень на ній. Кажуть, що Rosetta вже працює, витягуючи текст з 1 мільярда зображень і відеокадрів в день як на Facebook, так і на Instagram.

Facebook AI Rosetta

Прямо зараз, не зовсім ясно, що Facebook робить з даними. Це корисно для базових функцій, таких як пошук фотографій і читання з екрану. Але здається, що Facebook починає ставити перед собою набагато більші цілі. Наприклад, з'ясувати, що було б цікаво помістити в вашу стрічку новин. Що важливіше, з'ясувати, які меми насправді поширюють ненависть або інші образливі коментарі.

Facebook каже, що витяг тексту і машинне навчання використовуються для "автоматичної ідентифікації контенту, який порушує їх правила". Схоже, що AI розуміє кілька мов. З огляду на відомі проблеми модерації, робоча система, яка може автоматично позначати потенційно проблемні зображення, може бути реальною допомогою.

Джерело: theverge.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя