У замінник пухирчастої плівки вклали 2 мільйони доларів

Fidget Cube

Всім нам іноді потрібно чимось себе зайняти. Щось поклацати, потерти, перебрати в руках. Для цього зараз існує безліч іграшок, проте Fidget Cube всього за $ 25 поєднав в собі все необхідне. І Kickstarter-кампанія з цього пристрою виявилася феноменально успішною. Так, десь на рівні Exploding Kittens.

Fidget Cube

Fidget Cube - просто і зручно

Двоє хлопців - Меттью і Марк МакЛахани - напевно і подумати не могли, що їх проект, простенька іграшка для зняття стресу і підвищення концентрації, збере більше $15000, а саме стільки вони ставили собі за метою на Kickstarter. Як завжди у таких ситуаціях, планку подолали за добу, а через десять днів накапало вже майже два мільйони доларів!

Якщо хто цікавиться, то Fidget Cube (або Кубик-Непосидько з буржуйського) є таким собі замінником всього. І пухирчастої плівки, і клацаючої ручки, і шарикопідшипників-магнітів - таким пристроєм можна зайняти свої руки надовго. Деталі - на сторінці Kickstarter. Якщо ж $25 вам багато, і хочеться навпаки, мозок напружити, то в даний момент можна придбати The Talos Principle по солідній знижці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя