Firefox Monitor повідомить користувачей, чи були вкрадені їх дані

Mozilla Firefox Monitor

Після декількох місяців тестування Mozilla запустила безкоштовну службу Firefox Monitor. Сервіс повідомляє користувачів про крадіжку облікових даних. Це веб-сайт, який по суті є інтерфейсом до бази даних Have I Been Pwned (HIBP) Троя Ханта. Сервіс також дозволяє користувачам підписуватися на повідомлення в разі, якщо їх адреси електронної пошти будуть виявлені при подальших кібератаках.

Все більше і більше баз даних, що містять вкрадені облікові дані користувача, від адрес електронної пошти до номерів кредитних карт, тепер незаконно розміщуються в Інтернеті. У цій ситуації служби моніторингу, такі як Mozilla, мають великий сенс. Повторне використання паролів на різних веб-сайтах є дуже поганою практикою. Це як і раніше часто відбувається, ставлячи під загрозу всі облікові записи, захищені одним паролем.

Mozilla Firefox Monitor

Заявлено, що адреси електронної пошти, введені користувачами на Firefox Monitor, не використовуються компанією спільно з її партнером HIBP. Mozilla хешує електронну пошту користувача і відправляє кілька перших символів хеша в якості запиту. Потім HIBP знаходить всі записи, що починаються з цих символів, і відсилає результат, який потім перевіряється на стороні Mozilla.

Firefox Monitor повідомляє користувачів під час відвідування веб-сайтів, що в минулому піддавалися кібератакам. На додаток до цього компанія недавно анонсувала нові функції анти-відстеження, які вже доступні у версії браузера Nightly.

Джерело: engadget.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя