Samsung і Huawei програли гонку гнучких дисплеїв компанії Rouyu

Мало хто чув про китайську Rouyu Technology, але вона увійде в історію, як перша компанія, яка продемонструвала в дії смартфон з гнучким екраном, що працює. Мова йде про «справжній» гнучкий дисплей, який розробляла Samsung ось вже кілька років.

Перший млинець грудкою?

Смартфон можна побачити на відео. Модель не позбавлена проблем: є і гальма, і проблеми з прошивкою. Сам екран сильно відблискує. Смартфон називається FlexPai. Дисплей: AMOLED, 7.8" 1920 × 1440.

Ми знаємо, що процесором гаджета виступає Qualcomm Snapdragon 8150 (інша назва Snapdragon 855, який можна знайти в Galaxy S10, OnePlus 7 і Pixel 4).

Джерело Ice Universe стверджує, що на CES і MWC нам покажуть як мінімум три подібних пристрої. Гонка почалася, але перші моделі не обов'язково виявляться кращими.

Читайте також: GitHub запускає функцію Actions, яка дозволить створювати спільні проекти і компілювати їх на сайті

Нагадаємо, що напередодні очікуваного анонса подібного смартфона в листопаді, Samsung зареєструвала товарний знак в Європі і розкрила можливий рекламний слоган - "The Future Unfolds" ( "Майбутнє розгортається"), який фірма має намір використовувати для смартфона з гнучким дисплеєм. Імовірно, перший смартфон з гнучким дисплеєм буде називатися Samsung Galaxy X або Samsung Galaxy F. Припущення з'явилося з тих пір, як корейський гігант вперше подав заявку на патент назви Galaxy X в корейське відомство інтелектуальної власності (KIPO) ще в 2017 році.

Джерело: BGR

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя