Fly Elephant - літаючий 3D-принтер

Fly Elephant

Компанія DediBot - китайський виробник 3D-принтерів, що знаходиться в Ханчжоу. На цьому тижні DediBot вразила it-спільноту своїм незвичайним рішенням. На виставці TCT Asia був представлений прототип літаючого 3D-принтера, який отримав назву Fly Elephant. Він є мультироторним літальним апаратом і являє собою літаючий тривимірний принтер з екструдером, здатний швидко створювати досить великі конструкції.

Під шістьма роторами безпілотного літального апарату знаходиться обладнання для 3D друку, яке може видавлювати через екструдер пластик, бетон або інші будівельні матеріали, що подаються до верхньої частини безпілотника через трубку. Крім цього, за допомогою встановленого ПЗ та устаткування, апарат здійснює друк з точністю до 0,1 мм.

Fly Elephant, літаючий навколо стенду компанії на виставці TCT Asia, демонстрував глядачам свій потенціал у будівельній галузі. Можливість польоту для 3D-принтера означає, що друковані конструкції, створювані їм, не обмежені форм-фактором звичайного статичного 3D-принтера. Приклади будівель продемонстровані розробниками виглядають як поетапно зібрані хмарочоси в Дубаї або Іспанії.

Читайте також: Робот-segway Loomo "засвітився" на краудфандинговому майданчику indiegogo

Fly Elephant

Різні будівельні проекти також можуть виконуватися групою літаючих безпілотників. Кожен з них може використовувати різні матеріали для будівництва, при цьому працюючи над одним і тим же об'єктом. На жаль, короткий час автономної роботи пристроїв може обмежити потенціал розробленої технології, тому компанія DediBot займається пошуком бездротових рішень для зарядки безпілотних літальних апаратів.

Читайте також: Розроблено нову технологію навчання роботів за рахунок розвитку навичок моторики

Fly Elephant

Fly Elephant поки що знаходиться на експериментальній стадії розробки і у майбутньому доведеться вирішити ще безліч питань. Наприклад, вплив труби, по якій подається матеріал, на точність друку, вплив вітряної погоди на друк та багато інших чинників.

Fly Elephant

Джерело: newatlas.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя