GeIL EVO X - перша DDR4 ОЗУ з підсвічуванням і сертифікацією ASUS ROG

GeiL EVO X ROG-certified ASUS ROG 1

У світі стильних і продуктивних комплектуючих для ПК з'явилося поповнення - компанія GeIL надала свої нові модулі ОЗУ EVO X ROG-Certified RGB. Це перші екземпляри DDR4 з RGB-підсвічуванням, сертифіковані ASUS ROG, і підтримують автоматичний розгін частоти. Це перша співпраця двох компаній, і вона обіцяє принести чудові плоди.

GeiL EVO X ROG-certified ASUS ROG 2

GeIL EVO X - красива і сертифікована

За рахунок сертифікації GeIL EVO X сумісна з ASUS Aura, яка об'єднує УСЕ підсвічування комп'ютера в єдину екосистему, яка підпорядковується заданому заздалегідь алгоритму. Звучить як дрібниця, але коли весь комп'ютер, включаючи клавіатуру, мишку, підсвічування корпусу і вентиляторів, починає пульсувати єдиним кольором - розумієш, що гроші вкладені правильно. У всякому разі, з естетичної точки зору.

Модулі DDR4 оснащені спеціальним радіатором з перемикачем Sliding Hot Switch змінного типу. Перемикач дозволяє в ручному режимі змінювати тип підсвічування і її поведінку, що дозволяє контролювати її навіть на материнських платах, несумісних ні з ASUS Aura, ні з будь-якої іншої системою контролю за підсвічуванням.

Серед підтримуваних режимів є: циклічна зміна 256 відтінків; підсвічування одним з 256 відтінків; підсвічування одним з кольорів RGBW (червоний, зелений, синій, білий); RGBW-підсвічування. Саме ці режими можна налаштувати, якщо підключити модуль ОЗП з гнізда для вентиляторів на материнській платі. Деталі щодо GeIL EVO X ROG-Certified RGB, включаючи частоти, об'єми і вартість, будуть доступні пізніше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя