Голова Intel Брайан Кржаніч відправлений у відставку

Intel

Вчора компанія Intel повідомила, що генеральний директор найбільшого чіпмейкера Брайан Кржаніч відправлений у відставку. Він пропрацював на цій посаді понад 5 років, а його місце тимчасово займе головний операційний директор Роберт Свон.

У чому причина?

Офіційний прес-реліз розкриває таємниці внутрішньокорпоративних справ. Як виявилося, приводом для відставки глави компанії стали його тісні стосунки з колегою. Політика Intel і корпоративний кодекс поведінки забороняє подібне для менеджерів.

Intel

При цьому, за інформацією компанії, ці відносини були в минулому, але тільки зараз інформація спливла. Сам Кржаніч подав у відставку, щоб продемонструвати, що «всі співробітники будуть поважати цінності Intel і дотримуватися кодексу поведінки компанії».

Читайте також: Intel розповіла китайським компаніям про Spectre і Meltdown, і тільки потім зв'язалася з урядом США

При цьому в компанії заявили, що відставка не вплине на фінансові результати Intel.

Чи так все погано в Intel?

Складно сказати. Самого Кржаніча раніше звинувачували в тому, що він не оприлюднив інформацію про уразливості Spectre і Meltdown. Його підозрювали в махінаціях, оскільки Кржаніч незадовго до цього продав всі свої акції. Тоді багато підозрювали його в приховуванні відомостей про уразливості. Але доказів цього немає.

З іншого боку, це призвело до ряду групових позовів і звинуваченнями в шахрайстві з цінними паперами.

Зазначимо, що Брайан Кржаніч працював в Intel з 1982 року на різних посадах. У травні 2013 року він став генеральним директором компанії. І при ньому Intel досягла ряду фінансових рекордів, хоча багато хто і звинувачували Кржаніча в недалекоглядну політику і слабких якостях лідера.

В даний час компанія йде нового генерального директора, причому розглядає в тому числі і фахівців ззовні.

Джерело: Intel

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name