Сферичні шини Goodyear Eagle 360 Urban оснащені штучним інтелектом

Goodyear Eagle 360 Urban title

Незважаючи на те, що новинки смартфонів, аж до реанімованої Nokia 3310, виблискували так блищали на MWC 2017, деякі пробивні технології показали себе трохи пізніше - на автосалоні в Женеві, наприклад. Саме там днями була представлена ​​одна з перших, якщо не перша шина з ШІ, Goodyear Eagle 360 ​​Urban.

Сферична шина Goodyear Eagle 360 ​​Urban в Женеві
Goodyear Eagle 360 ​​Urban

Мало того, що вона набита сенсорами під саму зав'язку, так і формою унікальна. Це сферична шина, готова до будь-яких автомобілів майбутнього - так-так, тим самим з Sci-Fi кінокартин минулих часів. З дизайном продукту допомагали представники французької школи ISD RUBIKA, тому зовні Eagle 360 ​​Urban вражає . Відразу і не ясно, шина це або Колобок з екранізації казки про принади БДСМ.

Що ж стосується інтелекту шин, то він реалізується, в першу чергу, набором сенсорів, укладеним в особливому бионическом покритті, що за консистенцією нагадує людську шкіру з можливістю самозагоєння. За рахунок цього Goodyear Eagle 360 ​​Urban практично бездоганно зчитують і погодні умови, і стан дорожнього покриття, і будь-яку іншу потрібну інформацію - після чого переносять дані в мережу. Так, ця модель входить в Інтернет Речей, що для новинки 2017 року очевидно.

Ну і вишенька на цьому Sci-Fi кібер-тортику - протектор, що сам трансформується. Шина може змінювати протектор в залежності від ситуації. Що ще сказати? Майбутнє вже тут - якщо ви не зрозуміли це по Microsoft HoloLens, то Goodyear Eagle 360 ​​Urban точно стане дзвіночком, який ви почуєте.

1 COMMENT

  1. >>або Колобок з екранізації казки про принади БДСМ
    Грішновато писати таке без посилання на джерело!

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name