Google планує вбудувати блокувальник реклами у Chrome

За словами WSJ, Google планує впровадити функцію блокування реклами в мобільних та настільних версіях популярного браузера Chrome.

До неприйнятних типів оголошень відносяться ті, які недавно були визначені "Коаліцією за кращу рекламу", що опублікувала в березні список стандартів оголошень. Згідно з цими стандартами, такі формати реклами, як спливаючі вікна, автоматичне відтворення відеореклами зі звуком та так звані "престижні" оголошення з таймерами зворотного відліку вважаються "нижче порога прийнятності споживача".

Рішення включити блокувальник оголошень в браузер виглядає не зовсім логічно для компанії, яка заробляє на рекламі. WSJ зазначає, що це захисні заходи - Google бачить зростання використання сторонніх блокувальників та хоче мінімізувати цю тенденцію за допомогою власних сервісів.

Крім того, Google зможе стягувати певну плату від рекламодавців, які хочуть пройти через фільтри блокувальника в Chrome. Так робе сама Google на прикладі з блокувальником AdBlock Plus, створеним розробником додатків Eyeo GmbH. Google платить за пропуск власних оголошень користувачам AdBlock Plus.

За деякими оцінками, використання інструментів блокування онлайн-реклами в останні роки значно зросло, і вже 26% користувачів з США використовують подібне програмне забезпечення на своїх настільних пристроях.

джерело: WSJ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя