Віртуальний помічник Google Assistant не з'явиться на планшетах

Прийшла погана новина для власників планшетів на Android і зайвий привід сказати, що такі пристрої «не потрібні». Google офіційно заявила, що їх новий віртуальний помічник, Google Assistant, не з'явиться на планшетах під управлінням «зеленого чоловічка».

 google assistant 1

Google Assistant обійде стороною планшети

Про це стало відомо на днях завдяки новинному порталу Android Police, чиї представники задали Google питання про це діло. Відповідь була, цитую: «The Assistant will be available on Android Marshmallow and Nougat phones with Google Play Services, this does not include tablets». Це означає саме те, що значить - планшети, будь вони на Android 6.0 або 7.0, не отримають підтримку Google Assistant. Чому - невідомо, коментарі з причин були відсутні.

Нагадаю, що Google Assistant був представлений на 18 травня 2016 року у конференції Google I/O, і зовні являє собою конкурента Siri (или Alexa, наприклад), але якщо заглибитися, то все виявляється набагато складніше. Це, фактично, чільний учасник цілої екосистеми додатків від Google, пов'язаних між собою машинним навчанням.

Читайте також: камера Samsung Galaxy S8 здатна знімати 1000 кадрів за секунду?

Помічник повинен замінити собою Google Now, і включається в месенджер Google Allo, розумну Wi-Fi-колонку для управління будинком Google Home, навіть в розумні годинники під управлінням Android Wear. А що ж стосується власників планшетів на Android, то завжди є можливість покопатися в файлі build.prop для зняття обмежень - на свій страх і ризик, зрозуміло, сайт Root Nation не несе відповідальності за будь-які дії, вчинені користувачем в даному напрямку.

Джерела: Android Police, android.gadgethacks

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя