Пристрої Google Pixel отримали довгоочікувану функцію Call Screening

Google Call Screening

Напевно багатьом хотілося дізнатись, хто дзвонить з незнайомого номера? Однак піднімати трубку і витрачати свій дорогоцінний час готові далеко не всі. Компанія Google давно помітила таку тенденцію і розробила функцію, яка допоможе впоратися з цією проблемою. Називається вона Call Screening і дозволяє відповісти на будь-який дзвінок голосовому помічнику Google Assistant.

Google Call Screening

Google Call Screening - захист від незнайомих номерів

Функція вбудовується в стандартний додаток для викликів і недавно стала доступна для смартфонів лінійки Google Pixel.

Google Call Screening

Як взаємодіяти з новою функцією? При надходженні дзвінка на смартфон, замість кнопки "відповісти", потрібно натиснути "Call Screening". Відразу після цього, з'являється діалогове вікно, де з невідомим співрозмовником розмовляє Google Assistant.

Google Call Screening

Читайте також: Google Translate перевтілився і отримав нові функції

Розмова за допомогою функції починається завжди однаково: "Привіт, людина якій Ви подзвонили використовує Call Screening від Google і отримає копію нашої розмови. Будь ласка скажіть своє ім'я і мету вашого дзвінка."

У тому випадку, якщо користувача все влаштовує, то розмову можна продовжити від свого імені натиснувши "відповісти", якщо ні, то є 4 варіанти розвитку подій: вибрати щоб Google Assistant дізнався більше, запитав: "це терміново?", попросив передзвонити або позначив номер як спам.

Читайте також: Святкове оновлення Google Assistant додає нові команди і заохочує ввічливе спілкування

До слова, запис дзвінка зберігається у вигляді стенгорамми, тобто функція записує не звуковий запис розмови, а його текстову інтерпретацію.

Останньою можливістю Call Screening стала можливість вибору голосу Google Assistant (чоловічий або жіночий). Google обіцяє, що в найближчому майбутньому функція отримає підтримку різних мов і буде доступна на різних моделях смартфонів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя