Google Chrome 69 отримає суттєвий редизайн у вересні

Найпопулярніший браузер у світі Google Chrome обзаведеться новим дизайном вже четвертого вересня. Крім косметичних нововведень з'явиться і свіжий функціонал.

Google Chrome 69 - Свіжий погляд на популярний браузер і маса корисних нововведень

Google Chrome

Ми не знаємо точно, як буде виглядати Google Chrome 69, але зміни швидше за все повторять те, що нам вже показували в липні. Зовнішній вигляд грунтується на закруглених краях «матеріального дизайну»

Читайте також: Компанія HMD анонсувала безрамкові смартфони Nokia 6.1 Plus та 5.1 Plus

Також компанія обіцяє сфокусуватися на особливостях Windows, більшій безпеці і стабільності. Інтеграція з центром повідомлень Windows 10, навігація за допомогою жестів тачпада і оновлення autofill - лише деякі з очікуваних фішок.

Що стосується безпеки, то Google розповіла про повну інтеграцію Password Alert - системи, яка не дасть підозрілим сайтам отримувати доступ до акаунтів користувача (Google і інших). Також програма буде більш стабільною завдяки повному блокуванню коду від третіх осіб.

Читайте також: Google планує запустити в Китаї спеціальну «цензурну» версію своєї пошукової системи

Лише Adobe Flash може не сподобатись новинка - отримувати доступ до флеш буде ще складніше. Для цього доведеться кожного разу дозволяти браузеру відкривати відео.

Нагадаємо, що Google активно займається редизайном своїх сервісів і додатків. оновилися вже Gmail і Карти.

Читайте також: Samsung представила вигнутий ігровий монітор CJG5

Джерело: CNET

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name