Mozilla анонсувала підтримку Google Daydream для свого движка Servo

firefox daydream

Дещо хитка картина в плані Інтернет-браузерів знову зазнала змін, в цей раз - засобами компанії Mozilla. Вона анонсувала, що її движок Servo незабаром буде підтримувати VR-платформу Google Daydream, причому разом з контролерами.

Google Daydream 1

Підтримка Daydream в Firefox вже скоро

Ця інформація з'явилася в одному з блогів компанії, в пості з деталями нових видів сумісності. Якщо бути зовсім точними, то сумісність з Daydream з'явиться із впровадженням WebVR, який Google і деякі інші компанії просувають для можливості використання віртуальної реальності через веб-інтерфейс.

Протестувати роботу майбутнього доповнення можна буде, завантаживши файл Rollercoaster Demo, який є APK-файлом і повинен бути встановлений в смартфон. По суті, це демо-версія віртуальної реальності, майже як в VR-дайджестах, що дає уявлення про те, чи працює Daydream на пристрої, чи ні.

Читайте також: Intel Pentium N4200 і HD Graphics 505 на прикладі VOYO VBOOK V3, тести в іграх і не тільки

Здавалося б, навіщо взагалі тестовий файл потрібен? Для перевірки сумісності, звичайно ж, адже він запуститься лише на смартфонах, сумісних з Google Daydream. Серед таких моделей - Google Pixel, Google Pixel XL, ZTE AXON 7 і Huawei Mate 9. Якщо смартфон підтримує платформу, то запустити Rollercoaster Demo можна буде прямо через свіжостворений ярлик, або через додаток Daydream Home.

Завантажити додаток можна за цим посиланням, а що стосується розвитку платформи Daydream, то залишається сподіватися на розширення модельного ряду смартфонів, які підтримують VR від Google.

Джерело: Android Headlines

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя