Google представила новий інструмент для планування подорожей

Google travel-planning tool

Повільно, але впевнено, Google розширює своє портфоліо інструментів для подорожей. Днями компанія представила веб-сайт, який допоможе спланувати поїздку і заощадити кошти.

Google travel-planning tool

Подорожуй у святкові дні разом з Google

Найцікавіше нововведення нового веб-сайту компанії - це подорож в святкові дні. Сайт дозволяє вибрати перелік свят: День Подяки, грудневі свята або новий рік. Після чого з'являються рекомендації, коли найкраще бронювати квиток і його орієнтовна вартість.

Google travel-planning tool

Читайте також: З’явилися рекламні зображення та відео Google Pixel 3 і Pixel 3 XL

На даний момент, в наявності обмежена кількість маршрутів подорожей, які включають 25 міст. Також є рекомендації по готелям, які доповнені рейтингом розташування. Оцінка рейтингу випливає з наступних критеріїв: прилеглі бари, доступ до громадського транспорту і відстань до аеропорту.

Google travel-planning tool

У жовтні Google планує випустити додаток "Ваші поїздки", який також допоможе спланувати подорож. Він буде збирати інформацію про проведені рейси, відвідані готелі і інші дані, щоб сформувати рекомендації для інших користувачів.

Google travel-planning tool

Читайте також: Твіттер буде банити користувачів за дегуманізацію

"Вишенькою на торті" стане інтеграція нових інструментів і функцій в пошуковик Google. Кожен раз, коли користувач шукає нові маршрути подорожей будуть з'являтися рекомендації від компанії. Їх зміст наступний: інформація про місто та оцінки готелів. У майбутньому їх доповнить список здійснених користувачем подорожей і рекомендації засновані на уподобаннях оного.

Джерело: techcrunch

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя