Google анонсує Family Link, додаток для управління дитячими акаунтами на Android

Family Link дозволяє створити обліковий запис Google для дітей віком до 13 років з розширеними функціями батьківського контролю.

Як це працює:

В першу чергу вам знадобиться смартфон або планшет на базі Android 7.0 і вище для дитини. Далі необхідно завантажити і встановити додаток Family Link на "батьківський" Android-пристрій, запустити його і використувати для створення нового облікового запису Google для малюка.

Можливості додатка:

Тотальний контроль. Ви можете управляти дитячим аккаунтом зі свого девайса - схвалювати і блокувати програми, які дитина хоче встановити з Google Play, вивчати статистику часу роботи додатків, встановлювати обмеження за часом використання пристрою, і так далі.

Після досягнення тринадцятирічного віку, батьки і діти можуть продовжувати використовувати Family Link, якщо їм подобається. Однак Google, в День народження дитини, звернеться до нього з поздоровленнями і запропонує перейти до звичайної облікового запису, над якою його батьки не матимуть ніякого контролю.

На даний момент додаток Family Link знаходиться в стадії тестування, і отримати доступ до нього можуть тільки користувачі з США. Хочете записатися? Зробити це можна на сайті проекту.

джерело: androidpolice

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя