Google використовує машинне навчання для прогнозування затримок авіарейсів

Google flights

Компанія Google оновила додаток Flights. Оновлення стосується пари нових функцій, спрямованих на допомогу людям, які активно використовують авіаперельоти для подорожей між країнами і містами. Перша функція - використання машинного навчання для прогнозування майбутніх затримок рейсів, а друга - те, що авіакомпанії називають "базовою економікою" - порівняння наборів послуг, які присутні або відсутні у різних класах авіаквитків.

Передбачення затримки рейсів, мабуть найцікавіша функція з 2-х представлених. Згідно з інформацією, представленою Google, ШІ буде аналізувати дані про затримки рейсів, які відбувалися за весь час. Додаток буде шукати взаємозв'язок між причинами затримок і видавати оціночний результат для кожної компанії. Серед аналізованих даних варто виділити: причини затримки, місце розташування затримок, погодні умови, час затримки та інше. Після того, як ШІ проаналізує всі дані і процентне співвідношення затримки рейсу складе 80%, інформація про неї з'явиться при пошуку номера рейсу і його маршруту або авіакомпанії.

Google flights

Друга особливість - опис всіх послуг, що надаються на рейсі. Протягом останніх декількох років конкуруючі компанії пропонували базові послуги без якихось стандартних благ: була відсутня норма провозу багажу і надання закусок під час польоту. Робилося ж все це для залучення бюджетного сегмента клієнтів. Результат такої конкуренції привів до майстерного маскування послуг, що надаються за певний клас авіаквитків. Google же, за згодою деяких авіакомпаній: Delta, American Airlines та United Airlines, додала в свій додаток інформацію про те, що входить і не входить у вартість квитка.

Google flights

Надані від програми дані не варто сприймати буквально, адже ШІ є ШІ і його помилки неминучі. Ця функція лише дозволяє порівнювати результати і робити певні висновки.

Джерело: theverge.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name