Google купує мобільний підрозділ HTC за $ 1,1 млрд

HTC

Компанія Google оголосила, що витратить суму в $ 1,1 млрд на те, щоб найняти команду інженерів з мобільного підрозділу тайванської компанії HTC. За словами Google, ця угода дозволить поліпшити мобільні технології компанії. Рік Остерлох, старший віце-президент Google по розробці пристроїв, заявив в блозі, що угода з HTC - продовження «великої ставки компанії на апаратне забезпечення».

Тепер частина співробітників HTC офіційно працює на Google

Це не перший раз, коли HTC і Google співпрацюють. Так, HTC заявила, що багато хто з її 2000 співробітників, яких торкнулася ця угода, вже працювали з пошуковим гігантом над мобільними пристроями. Обидві компанії брали участь у створенні смартфонів Pixel і Pixel XL - за чутками, HTC також розробила і Pixel 2, офіційний анонс якого разом з Pixel XL 2 очікується вже 4 жовтня. Раніше деякими аналітиками передбачалося, що Google може викупити всю компанію HTC, але виявилося, що пошуковий гігант обмежився фахівцями мобільного підрозділу.

Залучення команди з HTC - це знак того, що у Google є великі плани на випуск власних пристроїв. Керівники компаній заявили, що важливо тісно пов'язати своє програмне забезпечення для штучного інтелекту, таке як керований голосом віртуальний помічник Google Assistant, з цілим рядом пристроїв. Схоже, що угода буде однаково вигідна для обох компаній - Google зможе залучити нові ідеї, а HTC отримає суму, потрібну для полегшення кризової ситуації.

Джерело: NY Times

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name