Що буде на Google I/O в 2017 році? Найцікавіші моменти

google io 2

Щороку компанія Google проводить свою знамениту конференцію I/O, і ось уже другий рік поспіль це буде відбуватися в амфітеатрі Shoreline, що в Маунтайн В'ю, Каліфорнія. А в цій імпровізованій міні-статті ми зібрали найцікавіші речі, які повинні бути показані на презентації в цьому році.

 google io 1

Що буде цікавого на Google I/O в 2017 році

По-перше, це, зрозуміло, Android O. Офіційне «десертне» ім'я версія не отримає аж до червня-серпня, разом з показом статуї в Googleplex в Маунтайн В'ю. При цьому показана на конференції версія обіцяє бути повна новими функціями по самий завантажувач, і швидше за все отримає ім'я 8.0.

По-друге, поновлення щодо Fuchsia, яка недавно показала свій користувальницький інтерфейс силами одного стороннього сайту. На конференції ми швидше за все дізнаємося те, що з себе «Фуксія» представляє - чи буде це операційна система або просто тестовий UI набір. Є чималі шанси, що це дійсно буде ОС, призначена для дисплеїв великих розмірів, на зразок планшетів і хромбук.

Читайте також: Dungeons II тимчасово роздається на Humble Bundle

Сама Google на GitHub пише, що Fuchsia розраховується під «сучасні телефони і сучасні персональні комп'ютери з швидкими процесорами, нетривіальними обсягами ОЗУ з довільними периферійними пристроями, які виконують відкриті обчислення». Погодьтеся, звучить заманливо. Що ж стосується інших розробок і тим, на кшталт Android Wear, Daydream, Assistant і Android Auto, то радикальні зміни або оновлення навряд чи варто чекати

Загалом, презентація Google I/O в 2017 році обіцяє бути цікавою мінімум за двома пунктами. Вона пройде з 17 по 19 травня, а після ви напевно зможете прочитати звіт про захід на Root Nation.

Джерело: androidheadlines

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя